קורס בניית גלשנים

קורס בניית גלשנים

אי פעם חלמתם לבנות לעצמכם גלשן? לגלוש על גלשן שאתם בעצמכם ייצרתם? להכיר את התהליך לעומק מא' עד ת'?
בקורס אישי, אחד על אחד, הכולל 30 שעות הדרכה ב-10 מפגשים, תוכלו לבנות לעצמכם את הגלשן הבא שלכם ולהיות שייפרים לכל דבר.
הקורס כולל שלב תיאוריה ובעיקר שלבים מעשיים בו אתם זוכים להבין את התהליך וליצור במו ידיכם את הגלשן שבסוף הקורס תיקחו הביתה ותגלשו עליו!
במהלך עשרת המפגשים תלמדו את כל תהליך בניית הגלשן, החל מתיאוריה מעמיקה על צורות שונות בגלשן ורעיונות עיצוב, שייפינג (שיוף צורת הגלשן), צביעה, גלאסינג (ציפוי הגלשן) וליטוש הגלשן.

מבנה הקורס:

מפגש ראשון – נלמד את התיאוריה מאחורי תורת עיצוב הגלשנים ואת תהליך הבנייה באופן מפורט ומעמיק על מנת לבנות בסיס ידע חזק שישרת אותכם במהלך הקורס ועתידכם כבוני גלשנים.

בנוסף במפגש זה נתכנן את הגלשן שאותו נבנה בקורס.

מפגשים שני ושלישי – במפגשים אלו נבצע את שלב ה'שייפיניג' (Shaping) – שלב עיצוב הגלשן.

בשלב זה נעזר בכלים שונים וטכניקות מיוחדות על מנת לעצב את הגלשן למידות המתוכננות. התוצאה המתקבלת בקורס הינה לא פחות ממקצועית וזאת לאחר שנעזרים בכלי מדידה שונים על מנת לוודא את רמת הדיוק של השייפ.

מפגש רביעי – במפגש זה נבצע את החלק האומנותי בגלשן. בעזרת איירבראש/מברשת (בהתאם לתוצאה הדרושה) ונצבע את הגלשן בדיוק כפי שרציתם.

מפגש חמש עד שמונה – שלב הגלאסינג(Glassing). בשלבים אלו נצפה את הגלשנים בעזרת פיברגלס ואפוקסי שיעניקו לגלשן חסינות נגד מים וחוזק מבני.

נלמד טכניקות שונות ויעילות לעבודה עם חומרים אלו ובנוסף נלמד איך להתקין בתי חרב ובית ליש.

מפגש תשיעי – שיוף הגלשן (Sanding), במפגש זה נשייף את הגלשן לרמת גימור גבוהה ונוודא שהגלשן חזר לצורתו המקורית ושאין בליטות או אזורים רכים שהיו עלולים לקרות בשלבים קודמים.

נמרח שכבת דבק נוספת לרמת גימור גבוה.

מפגש עשירי ואחרון – במפגש זה נבצע שיוף סופי שבו נשלב שיוף עם נייר מים ומשחת פוליש ייחודית שתעניק לגלשן שלנו ברק ומראה אלגנטי. בנוסף, נדביק את האסטרודק ונתקין חרבות.

*מתנת יום-הולדת מושלמת לאנשים שנושמים ים וגלים עם זיקה לעבודת ידיים.

*הקורס אינו קורס זוגי והוא מתקיים אך ורק במתכונת פרטית על מנת להעניק לתלמיד 100% תשומת לב.

*מתאים במיוחד לאנשים יצירתיים וטכניים.

עלות הקורס-4500

(במקרה של גלשן מעל 6.4 ישנה עלות נוספת של 200ש"ח)

הטבה מיוחדת לבוגרי הקורס:

לבוגרי הקורס אשר מעוניינים להמשיך ולבנות גלשן נוסף, יהיה ניתן להשכיר את חדר השייפ (עם כל הכלים שבו) ביחד עם הדרכה על בסיס שעתי ובנוסף, לקבל ערכות לבניית גלשנים במחירים מוזלים.

גלשנים בבנייה אישית

אלו חוות דעת של אנשים שעברו את הקורס ומספרים על החוויה

תודה עידן על קורס פרטי ברמה הגבוהה ביותר. אתה מורה מעולה – מדייק בפרטים הקטנים ומעניק מהידע הנהדר שלך בכיף ובנינוחות. ממליץ לכל גולש נשמה לחוות קורס כזה ולבנות גלשן שמותאם בדיוק לרצונות ולשאיפות שלו. אתה תותח!

יצאנו למסע בו הוא לימד אותי את כל הטכניקות ואת כל הפרטים הכי קטנים מהחשיבה הראשונית על הגלשן שאתה רוצה, דרך עבודת שייפינג (Shaping) מאתגרת עם המון סבלנות והסברים ועד גלאסינג (Glassing) נוצץ, נקי ומושלם.
הבנאדם הזה הגשים לי חלום ענק שלא חשבתי שאגשים.

יצירת קשר

  • עידן קפלן
  • 050-6544405
  • idankaplan10@gmail.com