קורס קייטסרף

קורס קייטסרפינג

כמה פעמים ראיתם את העפיפונים הגדולים האלה בחוף הים, גולשים וקופצים, ושאלתם את עצמכם: "מתי גם אני אתחיל?"
עכשיו אין תירוצים, בקורס קייטסרף מקצועי תוכלו להפוך לגולשי קייט מן המניין ולהכנס לעולם המופלא הזה.
קורס הקייטסרף מועבר על ידי עידן קפלן, מגולשי הקייט-גלים הטובים בארץ ובעל ניסיון הדרכה של שנים באמצעות שיטת הדרכה ייחודית הכוללת תיאוריה ועבודה מעשית. כך תוכלו להיות בטוחים שהקורס הינו הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר עבורכם להיכנס לעולם הקייט.

*הקורס מתאים לגילאי-13-55

*מתאים לאנשים ללא רקע של גלישה מסוג כלשהו.

*מתנת יום-הולדת מתאימה לאנשי ספורט ואקסטרים.
*קורס מותאם לאנשי גלישת הגלים הנכנסים לתחום.
*ביטוח מלא

קורס קייטסרפינג חוף פולג, איך זה הולך?

הקורס בנוי ממספר שיעורים בהם התלמיד ילמד ביסודיות ובצורה מעמיקה את הדרך הבטוחה והמהירה לעולם הקייט, יחד עם ערך מוסף שבו התלמיד מקבל חומר תיאורטי לתרגול בבית כדי להביא  ללמידה והבנה מעמיקה יותר של החומר הנלמד – דבר המשפר את יעילות השיעורים, תחושת הביטחון ויכולות התלמיד.

מבנה השיעורים:

שיעור ראשון – בשיעור הראשון נלמד את כללי הבטיחות ואמצעי הזהירות, איך להכין את הציוד ליום גלישה, התיאוריה של האופן בו עובד הקייט, ובנוסף, נתחיל לתרגל את בסיס השליטה בקייט כאשר התרגול הראשוני הוא בעזרת עפיפון קטן שנקרא טריינר והוא מייצר פחות כוח מהקייט שאיתו גולשים, מכיוון שבשלבים הראשונים השליטה של החניך בקייט שמייצר הרבה כוח היא עדיין אינה מספקת.

שיעור שני – בשיעור השני נמשיך לתרגל באופן מעמיק יותר את השליטה בקייט, נלמד לייצר כוח באופן בטוח עם הקייט בעזרת מספר תרגילים יחודיית שנועדו לייעד את השליטה על הקייט.  בנוסף נלמד להניף ולהנחית את העפיפון ונתרגל שליטה גם מהמים.

שיעור שלישי – במידה והתלמיד הגיע לרמת שליטה טובה בקייט, בשיעור זה נתחיל לתרגל את התחלת הגלישה ביחד עם הגלשן.

השיעורים מתבצעים תוך שימוש במכשירי קשר יעודיים, דבר המקנה לתלמיד תחושת ביטחון שבסופו מובילה את התלמיד לרמת הישגים גבוהה יותר.

אז אם גם אתם החלטתם כמו רבים אחרים להיכנס לתחום המדהים הזה וגם אתם רוצים להתחיל קורס קייט ספרינג בחוף פולג, לעוף גבוה עם הרוח בין הגלים, צרו קשר לקביעת שיעור 0506544405

עלות הקורס-1650₪

*אופציה לקורס קייטסרפינג זוגי במתכונת ייחודית ובמחיר אטרקטיבי

*העונות מומלצות הן הסתיו והאביב שבהן נושבות רוחות צפוניות, אך ניתן לקיים שיעורים גם בקיץ ואפילו למצוא ימים מתאימים בתקופת החורף כדי לקיים שיעורים.

*קורס הקייטסרף מתקיים בחוף פולג בנתניה אך ניתן לתאם שיעור גם בבית ינאי וחוף המבצר בעתלית.

קורס קייט סרפינג בחוף פולג בנתניה. למה דווקא ב-IKS?

מי שמעוניין לעבור קורס קייטסרפניג בנתניה, או בכלל באזור השרון והמרכז, חוף פולג נחשב למקום האולטימטיבי ללמידה ולתרגול. קורס קייט סרפינג בפולג מועבר ברצועת חוף מאוד רחבה, חולית וברובה ללא סלעים – דברים שהם חשובים ביותר עבור למידה ותרגול תקינים ובטיחותיים. כאשר אתם חושבים להתחיל קורס קייטסרפינג חשוב מאוד לוודא שמדובר במדריך עם ניסיון, ביטוח מתאים לכל תלמיד וכמובן שיש עליו המלצות טובות מתלמידים קודמים. ב-IKS עברו עשרות תלמידים קורס קייט סרפינג בחוף פולג בשיטת הדרכה מקצועית, אכפתית ויעילה. אם אתם מתגוררים באזור השרון והמרכז, חוף פולג בנתניה, בניגוד לחופים אחרים באזור הוא חוף מאוד מונגש, עם חניה צמודה לחוף שבו מתבצע הקורס. 

גם למי שמחפש אטרקציות בנתניה ואטרקציות באזור השרון, קורס קייטספרינג בנתניה או בבית ינאי יכול להיות חוויה מאוד מעניינית. ניתן גם לעשות שיעור קייטסרף בודד להתנסות כדי לראות שאתם אכן מתחברים לתחום ובמידת הצורך להמשיך מנקודה זו לקורס קייטסרפינג מלא.  

חניכים שעוברים קורס קייטסרפינג ב-IKS יכולים גם לקבל לאחר הקורס הכוונה וייעוץ לגבי הציוד המתאים להם ביותר כדי שהמשך דרכם לאחר קורס הגלישה תהיה נוחה וההתקדמות שלהם תהיה מובטחת.

יצירת קשר

  • עידן קפלן
  • 050-6544405
  • idankaplan10@gmail.com