"מי שמקפיד על הדברים הקטנים,
זוכה להנות מהדברים הגדולים"

נעים מאוד, IKS

מתוך תשוקה רבה לים ולגלישה התחלתי לתקן גלשנים בגיל 11 ולייצר אותם בגיל 14, מה שהפך אותי להיות השייפר המקצועי הצעיר ביותר בארץ.
 
כיום, שבע שנים מאוחר יותר, ברשותי סדנה פרטית לייצור גלשנים מכל הסוגים. בסדנה ניתן לבצע הזמנה של גלשנים בבנייה אישית, תיקונים ומכירת ציוד. בסדנה אני גם מקיים קורס לבניית גלשנים ובו מובטח לכם היחס המקצועי והאישי הטוב ביותר.
 
מתוך ניסיון רב בגלישת גלים ומתוך היותי אחד מגולשי הקייט-גלים הטובים בארץ (STRAPLESS), רכשתי ידע רב בתחום והבנה רבה ברזי המקצוע.
אני מאמין שלכל גולש בכל רמה, דרוש גלשן מותאם אישית לצרכיו, גלשן חדש מסדנה שבה נבנה הגלשן באמצעות החומרים האיכותיים ביותר לבניית גלשנים
הגלשנים מותאים לגולשים עפ"י מספר קריטריונים והבנת הצרכים של כל גולש, מה שיוביל להתקדמות משמעותית ברמת הגלישה ויאפשר חווית גלישה מהנה ומדוייקת בהרבה.
 
כל חומרי הגלם בהם אני משתמש ב-IKS מיובאים מארה"ב ומיועדים במיוחד לבניית גלשנים. החל מליבת הגלשן, הפיברגלס, האפוקסי ואפילו ניירות השיוף.
מובטח לכם שתקבלו מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן רב גם לאחר שימוש ניכר. עם סקרנות ותשוקה בלתי פוסקים הגעתי לרמה גבוהה ביותר של שייפים חדשים ומתקדמים ע"י טכניקות ייחודיות שפיתחתי ב-IKS.
 
בשנים האחרונות אני עוסק גם בהדרכת קייטסרפינג ומעביר קורס קייט סרפינג בפולג, בבית ינאי וגם בעתלית. 
עידן קפלן בניית גלשנים

פנו אלי לעוד מידע

ראיון בערוץ 24NEWS

צפו בראיון איתי שנערך בתכנית The Daily Beat בערוץ החדשות באנגלית 24NEWS

"

הגעתי ל-IKS בעקבות המלצה של חבר. בהתחלה הגעתי עם חששות בגלל שלא הייתי סגור על איזה גלשן רציתי ובגלל שלא הכרתי את עידן, אבל ברגע שהגעתי לסדנה והתחלתי לדבר עם עידן, הבנתי שעומד מולי מישהו בעל ידע רב. מישהו שאכפת לו מכל גלשן ושנותן את כל תשומת הלב שלו לכל גלשן וגלשן. בהמשך ישבנו יחד ותכננו את הגלשן שלי (הגלשן יצא משוגע). אני בטוח שזה לא יהיה הגלשן האחרון שלי אצלו.
גלי סיטרין
קיבוץ געש

יצירת קשר

  • עידן קפלן
  • 050-6544405
  • idankaplan10@gmail.com